Rozwiń się w Black Friday

piątek, 23 listopada 2018
Cześć,

Dzisiaj Black Friday i wszyscy ruszą w wir zakupów. Upolują jakieś perełki w promocji, a przy okazji kupią parę pierdół, które do niczego się nie przydadzą, tylko dlatego, że są tanie. Oby bilans tych zakupów wyszedł chociaż na 0, tj. promocyjne oszczędności pokryły te niepotrzebne wydatki.

Żebyś z tych zakupów nie wyszła z szafą zapchaną różnymi przydasiami, zaproponuję Ci coś alternatywnego: upoluj ze zniżką kurs, który zwiększy Twoje kompetencje jako rodzica, które da Ci wiedzę lub narzędzia przydatne w wychowaniu, pozwoli zrozumieć niektóre rzeczy, ukoić nerwy, a może nawet wygospodarować dla siebie trochę czasu.

1) Kurs "Mama ma czas" u Pani Swojego Czasu, czyli Oli Budzyńskiej


Świetny kurs online z nagraniami, video, transkrypcjami tekstów dla wzrokowców i licznymi ćwiczeniami. Ola pokazuje jak uszczknąć dla siebie więcej czasu nie robiąc jeszcze więcej (bo jak długo można gonić swój ogon), a robiąc tylko to, co ważne. Pokazuje jak ustalać priorytety, delegować obowiązki i bardzo ważne... odpoczywać :)

Link do sklepu: https://www.sklep.paniswojegoczasu.pl/kategoria/dla-mam/kurs-mama-ma-czas-pakiet-standard
Więcej informacji: https://mamamaczas.pl/
Cena standardowa: 319 zł
Zniżka: -25% (do końca weekendu, na wszystkie kursy)

2) Webinar "Jak rozmawiać z dzieckiem" w Akademii Edukacji i Rozwoju Majki JeżowskiejZ czasów dzieciństwa pamiętam Majkę Jeżowską jako bardzo wesołą i lekko infantylnie ubierającą się piosenkarkę. Dopiero niedawno poskładałam tu wszystkie puzzle. Ona taka jest, bo baaardzo kocha dzieci. W swojej akademii ma cudowne kobiety: Beatę Kaczor, Asię Bąk czy Karolinę Mysiurę-Wojtuś, których mogłabym słuchać godzinami. Są mądre i merytoryczne, a do tego wesołe i charyzmatyczne. Zobaczcie próbkę poniżej. W sklepiku pojawiły się kursy i webinary za pół ceny. Ja po obejrzeniu 2 z nich, kolejne biorę w ciemno! Inny dostępny ciekawy webinar to "Co jest potrzebne, aby wychować szczęśliwe dziecko".


Link do sklepu: https://sklep.majkijezowskiej.com/p/jak-rozmawiac-z-dzieckiem/
Cena standardowa: 30 zł
Zniżka: -50% (do poniedziałku, -50% na webinary, mniejsze zniżki na kursy)

3) Kurs "Sposób na niejadka" u Vitaniny czyli Niny Wojtyry


Bardzo merytoryczny kurs dla rodziców dzieci, które nagle przestały jeść. Albo jedzenie zawsze szło im opornie. Gwarantuje oszczędzenie zszarganych nerwów dziecka i rodzica, uniknięcie nauki rodzica metodą prób i błędów, fajne wyjaśnienie wielu ważnych kwestii przez dietetyczkę zajmującą się dziećmi, a co ważne traktującą rodzica po partnersku i nienarzucającą mu swojego światopoglądu.

Link do sklepu: http://www.ninawojtyra.pl/niejadek-kurs/
Cena standardowa: 397 zł
Zniżka: 40% na hasło CZARNYPIATEK (na wszystkie kursy i webinary)

4) pakiet "Lekcja Etykiet" + "Zmień nawyki żywieniowe na zdrowsze" od Słoika Wiedzy


2 ebooki bardzo przydatne w zmianach nawyków odżywiania.

Cena standardowa: 45,94 zł
Cena promocyjna: 40 zł
Zniżka: -20% na hasło sloikwiedzy20 (na wszystkie produkty)

1 komentarze

  1. How To Watch This Video: YouTube, Twitch, and More
    Watch videos for free youtube to mp3 yourself. Play the most popular games around by following the site, stream, or search on YouTube. If you don't like the

    OdpowiedzUsuń